VIA HEALTH s.r.o.

MUDr. Monika Smolková & MUDr. Jiří Severin ve společné ordinaci od 1. 11. 2017

Naše ordinace se zaměřuje na základní léčebně-preventivní péči v oboru Všeobecné praktické lékařství a je otevřena všem kategoriím potíží, které souvisejí se zdravím. Hlavním naším cílem je zajistit našim pacientům lékařskou péči odpovídající současným poznatkům vědy a aby se u nás cítili tak dobře jako v „Ordinaci v růžové zahradě“. 🙂

Léčíme chronická a akutní onemocnění, poskytujeme preventivní péči a spolupracujeme se specialisty z různých lékařských oborů.

Zabýváme se celým tělem pacienta a mimo jiné poskytujeme infusní léčbu a přístrojovou lymfodrenáž.

Vyšetřujeme nemocné, trpící akutním nebo chronickým onemocněním, ale i zdravé osoby, které žádají vyšetření pro různé účely (žádosti o invaliditu, žádost o mobilitu apod.) a různá potvrzení (řidičské oprávnění, průkaz k držení zbraně a další). Poskytujeme také poradenskou činnostv oboru a provádíme pravidelné preventivní prohlídky. Na základě vyhlášky o pracovněprávních službách provádíme podle nového právního předpisu prohlídky zaměstnanců – vstupní lékařské prohlídky kategorie I.

Ke své práci používáme moderní přístrojové vybavení. Od firmy BTL je to tlakový Holter, EKG a přístroj k mechanické lymfodrenáži BTL 6000 Lymphastim Topline.

Z dalšího vybavení jsou to infusní polohovací křeslo, glukometr, tonometry, otoskop, digitální teploměr, optotyp, váha, výškoměr.

Nově jsme zakoupili přístroj k měření INR ( hodnocení tzv. ředění krve při léčbě Warfarinem přímo v ordinaci) a také přístroj ke zjištění hodnoty CRP , tzv. ukazatele zánětlivé aktivity.

Ve vymezeném čase provádíme odběry krve a biologického materiálu. Provádíme očkování hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nadstandardními vakcínami, které si hradí pacient.

Aplikujeme některá léčiva v injekční formě nebo v infusi.
Zdravotní dokumentace pacienta je vedena v elektronické i tištěné podobě.

V případě zjištěných potíží, které jsou nad rámec naší ordinace a náležejí spíše do kompetence odborného lékaře, odesíláme na specializované pracoviště a pacientovi přímo objednáme termín vyšetření.

Možnost objednávání receptů na trvale užívané léky e-mailem.

Otevírací doba – odběry Po, St, Čt 7:00 – 8:00
Pondělí  08:00  14:00
Úterý  12:00  18:00 MUDr. Severin
Středa  08:00  13:00 MUDr. Severin
Čtvrtek  08:00  13:00
Pátek  09:00  12:00 po tel. objednání
Sobota
Neděle
Web: http://www.viahealth.cz
Email: mudr.smolkova@seznam.cz
Tel: 420546222599
náměstí 28. dubna 1069/2
63500
Brno - Bystrc

Mapa

Náhled webu VIA HEALTH s.r.o.