CHIRONAX INVEST, s.r.o.

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení rehabilitace a revmatologie. Zabýváme se prodejem zdravotnického materiálu. Nabízíme masérské služby. Poskytujeme odborné poradenství v oboru zdravotnictví se zaměřením na ekonomické změny na příjmové a výdajové stránce.

Chironax Invest, s.r.o.

Firma Chironax Invest, s.r.o. vznikla v roce 1996 jako samostatný právní subjekt, zakladateli společnosti byli dva společníci – spolumajitelé, kteří postupně firmu převedli na nástupnické osoby. V současnosti má společnost dvě spolumajitelky. Za společnost jedná jednatel společnosti.

V únoru roku 1997 rozšířila společnost svoji činnost o provozování nestátního zdravotnického zařízení se zaměřením na rehabilitaci, které se provozuje v sídle firmy na ulici Řezáčova č. 1, v Brně – Komíně, PSČ 624 00.

Postupným vývojem se zdravotnické zařízení stalo špičkovým, ambulantním zařízením, které provozuje „Centrum komplexní rehabilitační péče“ a odbornou ambulanci se specializací v oboru revmatologie, interna.

Zdravotnické zařízení, které v únoru 2017 oslaví 20té výročí svého vzniku, se tak trvale začlenilo mezi zdravotnické subjekty, které svou působností přesahují nad rámec města Brna. Tento význam je i tvořen tím, že zde měsíčně ošetříme cca do 4 000 klientů.

Poskytované zdravotnické služby jsou plně hrazeny ze všeobecného zdravotního pojištění a zařízení má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Zdravotnické zařízení je často vyhledávaným pracovištěm i pro sportovce, takto má v péči i několik reprezentantů, olympioniků České republiky a ligových, vrcholových hráčů.

Vzhledem k tomu, že nabízíme širokou škálu služeb v oblasti rehabilitace a rekondice jsme také výukovým pracovištěm oboru fyzioterapeut pro studenty, či absolventy z odborných, vysokých škol.

Další specializovanou činností firmy je:

  • provádění provozních auditů nemocnic se zaměřením na ekonomiku poskytovaných zdravotních výkonů,
  • organizačně ekonomického poradenství ve zdravotnictví
  • revize smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami a uzavírání smluv se ZP
Otevírací doba
Pondělí  07:00  19:00
Úterý  07:00  19:00
Středa  07:00  19:00
Čtvrtek  07:00  19:00
Pátek  07:00  18:00
Sobota  Zavřeno
Neděle  Zavřeno
Web: http://www.chironaxinvest.cz
Email: sekretariat@chironaxinvest.cz
Tel: 420541224525
Řezáčova 803/1
62400
Brno - Komín

Mapa

Náhled webu CHIRONAX INVEST, s.r.o.