Erika Vlasáková


Je běžné, že se v našich životech, nebo životech našich blízkých, objevují situace, které nás ovlivňují. Může jít o nepříjemné, nečekané nebo smutné události, se kterými jste se zatím nezvládli sami vyrovnat. Někdy se to může projevit zhoršením vztahů, pracovního výkonu, psychického i fyzického stavu… a i když jste silní a zvládli jste se v životě vyrovnat s mnoha situacemi, najednou je tato nad vaše síly.

Třeba se nacházíte v období, kdy se vám v životě nakupilo více malých obtíží, které ale spolu dohromady utvořily velký kámen, který už sami neunesete. Nebo jen potřebujete utřídit myšlenky. S tím vším (a mnoha dalšími problémy) jste tu správně.

Psychote­ra­peutická konzul­tace

Psychoterapie obecně se definuje jako proces probíhající mezi terapeutem a klientem směřující k dosažení, obnovení, rozvoji či udržení kvality života klientů tak, aby mohli žít život subjektivně spokojený, a to především v aspektech osobních, zdravotních, sociálních a pracovních. Zní to složitě, ale hlavní myšlenkou je obnovení či zachování spokojeného života.

Web: http://psychoterapie.vlasakova.com
Email: psychoterapie@vlasakova.com
Tel: 420739787464
Podlesí 625/5
62400
Brno - Komín

Mapa

Náhled webu Erika Vlasáková