Program klubu seniorů, do konce června

Sobota 15. června 2019

Sportovní den pro seniory od 9.00 hod. v areálu ZŠ a MŠ Brno, Pastviny 70 Čeká na vás spousta sportovních soutěžních disciplín, které jsme pro vás připravili. Nově střelba, odpal, koloběžky a mnoho
dalších. Přijďte strávit příjemné sportovní dopoledne.Informace pro zájemce: Je nutné se sportovně obléct a obout.Zájemci absolvují různé soutěžní disciplíny. Sportovní dopoledne bude zakončeno malým občerstvením. Je nutné se přijít osobně přihlásit na sociální odbor, dveře č. 115, nejpozději do 10. června 2019 do 16 hod.

Středa 19. června 2019

Biskupské zahrady v Brně Návštěva nově otevřených Biskupských zahrad – Boromejské zahrady na severním úpatí Špilberku a Otevřené zahrady. Informace pro zájemce: Sraz před Starou hasičkou ve 14.30 hod, přesun MHD do centra.

Středa 26. června 2019

Aktivizační cvičení na židlích, trénink paměti, povídání u kávy Poslední předprázdninové setkání Klubu seniorů proběhne v duchu her, cvičení, seznamování a rozloučením na prázdniny u kávy. Odpoledne si můžete zpříjemnit malým občerstvením,které doma sami připravíte. Informace pro zájemce: Setkání proběhne v 15.00 hod. ve Staré hasičce. Těšíme se na vás!