Akademie tradiční čínské medicíny, s.r.o.

Jsme tým terapeutů a lektorů, které nadchnul pohled tradiční čínské medicíny na život a lidské zdraví. Chceme se s Vámi podělit o tisíciletou moudrost starověkých čínských lékařů. Škola, kterou pořádáme, je otevřena každému se zájmem proniknout do tajů čínské medicíny.

Přednáškový sál

Fakulta podnikatelská (areál VÚT)
Kolejní 2906/4, 612 00
Brno – Královo Pole

  Mapa zde

 

Korespondenci zasílejte na adresu firmy, děkujeme.

Jaké specifika studia nabízí Akademie tradiční čínské medicíny v Brně ?

Zájemci o studium se nás často ptají, čím je naše škola specifická. Nechceme se vůči ostatním školám nijak vymezovat, navíc každému může vyhovovat jiný přístup a styl výuky. Proto nabízíme všem zájemcům o studium, aby se zdarma přišli podívat na výuku v kterémkoliv ročníku, který u nás právě probíhá.

Pravda je, že každá škola má svůj „rukopis“ a pokud bychom měli něco vybrat z toho našeho, tak tam patří:

* Studenti se učí, jak navracet zdraví svým blízkým v rodině, pacientům, přátelům, klientům i sobě samému a jak zlepšit zejména dlouhodobé chronické potíže a nemoci. Přestože základní dvouleté studium TCM je nutně převážně teoretické, je studium strukturováno tak, aby studenti pokud možno mohli již brzy po zahájení studia své poznatky uplatnit v praxi.

Web: http://www.cinskamedicina.info
Email: tcm-brno@seznam.cz
Tel: 420739639350
IČO: 29212111
Hlavní 325/61
62400
Brno - Komín

Mapa


Warning: stripos() expects parameter 1 to be string, array given in /data/web/virtuals/374/virtual/www/domains/mestskacast.cz/wp-content/themes/xmag/functions.php on line 446