Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací s.r.o.

 

již od roku 1993 nabízí soukromé Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací,   s. r. o. unikátní osmiletý a čtyřletý vzdělávací program, který rozšiřuje klasické gymnaziální vzdělání o hudební, výtvarný a divadelní obor a velké množství volitelných předmětů.

Spojení kvalitního všeobecného vzdělání gymnaziálního směru a uměleckých oborů je velmi přínosné, Pracovní trh příštího desetiletí bude od odborníků nejrůznějších profesí vyžadovat  nejen dobré všeobecné vzdělání, ale také  komunikační obratnost,  tvořivost a schopnost nalézat nová řešení.  Jsme přesvědčeni, že jsme nalezli recept, jak tyto dovednosti ve studentech probudit a rozvinout. Svědčí o tom vysoká úspěšnost našich maturantů při přijímání na vysoké školy a nakonec i úspěšnost u maturitních zkoušek.

Jsme malá škola a všichni učitelé zde znají všechny žáky. Na malé škole vznikají jiné vztahy  než na škole velké. Naši učitelé si zpravidla rychle všimnou, když studenta něco trápí a mají více času promluvit s ním. Nemusíte se navíc bát posílat ráno děti do školy. Přijdou do kolektivu bez hrubosti, do kolektivu v němž  potkají mnoho pedagogů a kamarádů, kteří je budou inspirovat a obohacovat.

Web: http://www.gymum.cz
Email: gymum@gymum.cz
Tel: 420541224508
IČO: 25332201
Kristenova 58/27
62400
Brno - Komín

Mapa

Náhled webu Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací s.r.o.

Aktuality Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací s.r.o.

Dětský den Brno – Komín

 Akce proběhne: 3. června 2017 od 9.00 do 19.00 hodin I letos se nám podařilo za pomoci komínských spolků a dobrovolníků vytvořit…