Kominíček

Nabídka výtvarných, jazykových a hudebních kroužků pro děti. Organizování dětských táborů.

Kdo jsme a co děláme

Věnujeme se výchovně vzdělávací činnosti pro předškolní a školní děti. Zaměřuje se na výtvarnou činnost, hudební, jazykové zájmové kroužky včetně logopedie. Specializuje se na deskové logické hry.

Naše pobočka Kominíček má v Komíně dlouholetou tradici, přesto o něm můžeme v určitém směru mluvit jako o novorozeňátku. V současných prostorech funguje teprve pár měsíců, ale i za tak krátkou dobu si našel své malé i velké příznivce. Za dvanáct let vystřídal sedm působišť, ovšem to současné je označováno za perlu – přestože je maličké, mnoha lidem vykouzlí na tváři úsměv svou nevšedností, krásou, roztomilostí a nakonec i vzácností.

Tato pobočka se nachází v areálu MŠ Absolonova a je obklopena zelení. V blízkosti můžete využívat moderní dětské hřiště, dopravní nebo sportovní hřiště pro všechny věkové kategorie.

Komín sám o sobě je unikátní a rodinami hojně vyhledávaná lokalita, proto jsme rádi, že tato pobočka našla zázemí právě v jeho srdci. Setkáte se zde s pracovníky z provázané řečkovické pobočky Frikulín. Klademe zde důraz na osobní přístup, příjemnou atmosféru a snažíme se, abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili jako doma. Opět se setkáte s různorodými aktivitami, které zahrnují např. cvičení, výtvarku, pohybové aktivity, hru na hudební nástroje, výuku cizích jazyků a oblíbený školní klub. Špičkové umístění, profesionální, ale přitom rodinný přístup, velký výběr aktivit. Co víc si přát? Přijďte se za námi podívat, můžeme být i Vaše perla.

Web: http://www.helceletka.cz
Email: frikulin@helceletka.cz
Tel: 420606110969
IČO: 44993412
Absolonova 892/20a
62400
Brno - Komín

Mapa

Náhled webu Kominíček