Nidoshinkan Dojo z.s.

Provozujeme sportovní klub se zaměřením na bojové sporty.

Klub NIDOSHINKAN Dojo je členem a působí pod těmito organizacemi:

Klub NIDOSHINKAN Dojo vznikl v roce 2005 s úmyslem propagace a rozšíření celosvětového Okinawského karate Gojuryu v ČR. Při zakládání klubu stál v čele Jaromír Musil 5.Dan Goju-Ryu Kyokai a místopředseda Českého svazu karate Goju Ryu v České republice, ke kterému se později roku 2006 přidal pozdější spoluzakladatel Ing. Pavel Colledani a další členové rozpadajícího se klubu v Hodoníně.

Zprvu klub fungoval jen jako záštita některých závodníků, kteří se připravovali a cvičili pod vedením Jaromíra Musila, kteří ale posléze přehodnotili své ambice a usilovali o mezinárodní záštitu nad českým karate.

Registrací roku 2006 se stal Nidoshinkan oficiálním členem, který do té doby fungoval pod záštitou domovského klubu Jaromíra Musila a to L. F. Club Karate v Hustopečích. Vedení klubu se ujal spoluzakladatel pan Ing. Pavel Colledani jakožto president a manager klubu a Jaromír Musil, hlavní trenér klubu se mohl věnovat přípravě a vedení klubu z trenérského hlediska.

Registrací Jaromíra Musila a Nidoshinkan Dojo v srpnu 2006 na okinawě do asociace Okinawa Goju-Ryu Karate-Do Kyokai vedenou presidentem panem Yoshio Hichiyou 10.Dan Goju Ryu Kyokai vznikla historie Okinawského karate Kyokai v České republice, která je evidovaná pod českým svazem karate Goju Ryu.

Z důvodu pracovního vypětí koncem roku 2008 odchází Ing. Pavel Colledani do ústraní a odstupuje ze své funkce, kterou přebírá hlavní trenér klubu Jaromír Musil a stává se novým presidentem klubu. Jako Vice-president se stal Vladimír Míček a Generální sekretář Petra Žídková. V tomto složení klub funguje dodnes.

Otevírací doba
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Web: http://www.nidoshinkan.cz
Email: musil@nidoshinkan.cz
Tel: 420608805405
IČO: 27031993
Čichnova 1294/23a
62400
Brno - Komín

Mapa

Náhled webu Nidoshinkan Dojo z.s.