AKADEMIE STING

Vyučujeme bakalářské i magisterské obory v prezenční i kombinované formě. Nabízíme úzké propojení s praxí, prospěchová stipendia do výše školného, flexibilní studium, materiály v ceně, mobility ERASMUS+ a další výhody. Získali jsme ocenění Nejlepší soukromá vysoká škola v České republice.

AKADEMIE STING je školou s nejdelší tradicí v Brně. Byla založena již v roce 2000. Absolvovalo ji více než 3000 absolventů, což je největší počet absolventů soukromé školy na Moravě. Nabízí zajímavé a prakticky zaměřené studijní obory, aktivní propojení studia s praxí, profesionální akademické zázemí, nízké školné, prospěchová stipendia až do výše školného, flexibilní studium, základní výukové materiály v ceně a mnoho dalších výhod. Přístup a jednání akademických pracovníků je ke studentům profesionální a přátelský. Zaměstnanost absolventů v oboru je vysoká (pohybuje se kolem 98%). Kvalitními vyučujícími z akademického i profesního prostředí si AKADEMIE STING získala pevné místo mezi vysokými školami.

Se studiem na AKADEMII STING se můžete před podáním přihlášky seznámit různými způsoby:

Roadshow AKADEMIE STING

Roadshow je akce, při které současní studenti AKADEMIE STING navštěvují střední školy, aby studentům středních škol představili fakultu, možnosti studia, ubytování, atd. Během celého roku současní studenti AKADEMIE STING navštěvují střední školy a vyšší odborné školy, kde pořádají debaty s uchazeči o studium. Zábavnou a poutavou formou tak předávání informace o studiu na AKADEMII STING. Tato Roadshow se realizuje na desítkách škol v České republice.

Pokud máte zájem, aby Vaši školu navštívil náš tým, pošlete nám email na urbanek@sting.cz.

Dny otevřených dveří

V rámci dnů otevřených dveří mají uchazeči možnost seznámit se s prostředím vysoké školy a získat všechny potřebné informace o studiu na AKADEMII STING.

Dny otevřených dveří probíhají výhradně v hlavní budově školy na adrese Stromovka 1, Brno-Jundrov.

Důvody, proč navštívit školu v rámci dne otevřených dveří:

  • Poznáte prostředí a vybavenost školy
  • Získáte podrobné informace o studijních oborech
  • Budete seznámeni s podmínkami přijetí ke studiu
  • Dozvíte se podrobnosti o průběhu studia a podmínkách jeho úspěšného absolvování
  • Můžete účastnit právě probíhající výuky
Otevírací doba
Pondělí  08:00  16:00
Úterý  08:00  16:00
Středa  08:00  16:00
Čtvrtek  08:00  16:00
Pátek  08:00  14:00
Sobota  Zavřeno
Neděle  Zavřeno
Web: http://www.sting.cz
Email: akademie@sting.cz
Tel: 420541221801
IČO: 26239604
Stromovka 114/1
63700
Brno - Jundrov

Mapa