Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové spol. s r.o.

Ministerstvem školství ČR zařazené do sítě škol

Škola byla založená v roce 1993, tehdy se 185 žáky tanečního oboru. Postupně byla rozšířena o hudební a výtvarný obor s maximální povolenou kapacitou žáků 250.

Do tanečního oboru jsou přijímány děti od 3 let na základě přijímacích zkoušek.  Děti se v tanečním oboru učí základům moderního, lidového i klasického tance, taneční gymnastiky. Ty nejmenší se pomocí tanečních her a písniček seznamují se správným držením těla při chůzi, běhu a v jednotlivých polohách.

Do hudebního oboru jsou přijímány děti od 5 let na základě přijímacích zkoušek. Výuka probíhá v rozsahu 2 – 3 hodiny týdně, tzn. individuální hra na nástroj, hudební nauka a od 3. ročníku komorní hra. Žáci se zde učí hře na klavír, elektrické klávesy, housle, kytara, zobcová i příčná flétna, sólový zpěv, bicí. Učebny hudebního oboru školy jsou v objektu OD Max na Kubíčkové 8.

Do výtvarného oboru jsou přijímány děti od 5 let, na základě přijímacích zkoušek, ve výtvarném ateliéru školy na Kubíčkové 8 / vlevo v OD Max /. Žáci se zde učí kresbě, malbě, keramice a dalším výtvarným technikám.

Otevírací doba
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Web: http://www.szus.websnadno.cz
Email: szusrch@seznam.cz
Tel: 420603470997
Kubíčkova 1115/8
63500
Brno - Bystrc

Mapa

Náhled webu Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové spol. s r.o.