AEROBIC STUDIO Petry Moudré

PRAVIDELNÉ SÁLOVÉ LEKCE: Brno – Bystrc, tělocvična Gymnázia Vejrostova 2
Cvičíme do čtvrtka 15.6., po prázdninách opět otevíráme v pondělí 4. září s novým rozvrhem, sledujte naše stránky. Aktuální rozvrh lekcí najdete zde
Naše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku v Brně, cvičí pro vás pouze zkušení instruktoři, kteří se stále vzdělávají. Svých zákazníků si vážíme a osobní přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty kterým děkujeme za dlouholetou přízeň 🙂

“Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije.”

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu “svoji hodinu”, aniž by měl pocit, že se zbytečně “trápí”. Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou “hodinu” se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické – Core training, Funkční trénink, Posilování problémových partií, tak i pomalé – Pilates, Jogalates a Zdravotní cvičení. Více podrobností v sekci Rozvrhy.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy 🙂

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobic Cvičíme ho na šesti bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme cvičební pobyty – FIT VÍKENDY a v létě CVIČENÍ U MOŘE s bohatým sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám pobyty se cvičením a Fit víkendy líbí, svědčí řada milých dopisů, za které děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relax.

Otevírací doba
Pondělí  17:00  20:00
Úterý  17:00  20:00
Středa  17:00  20:00
Čtvrtek  17:00  20:00
Pátek  Zavřeno
Sobota  Zavřeno
Neděle  18:00  19:00
Web: http://www.aerobicstudio.cz/index2.php
Email: petra@aerobicstudio.cz
Tel: 420603918142
Černého 792/29
63500
Brno - Bystrc

Mapa

Náhled webu AEROBIC STUDIO Petry Moudré